Březen 2017

Jak na výzdobu jarního pokoje + tipy na dekorace ?

26. března 2017 v 12:41 | Nelly Cadlenson

Jaro už je tady a pro mě to znamená velký jarní úklid a očistu těla. No, to druhé moc nezvládám. Ale velký jarní úklid je pro mě to nejdůležitější a s tím i příchází oživení mého pokoje. Všechno venku kvete, sluníčko svítí, čerpáme energii a alergie nastupuje na trůn, proto bychom měli ,,vyčistit i pokoj". Nesmírně si potrpím na místnosti, kde žiju, protože prostor na mě nesmírně působí. Mám ráda věci a dekorace z Ikey, Kiku, Pepca a Jisku. Dnešní článek bude o tom, čím si vyzdobit svůj jarní pokoj...


Pozitivní nálepky jsou něco luxusního a motivující do šťastnějšího období. Zima odešla a jaro nám dává možnost zbavit se všechno negativního. Já si oblíbila nálepky ze stránky Pixers.cz. Tato stránka nabízí neskutečně mnoho nálepek do interiérů - pokoje, kuchyně, ložnice, kavárny, restaurace. Nálepky můžete nalepit na zeď, na notebook, ledničku, dveře a nábytek. Kamkoliv chcete. Nabízí nejen nálepky, ale spoustu dalšího - obrazy, fototapety, plakáty a mnoho dalšího.
Neměli byste zapomenout ani na svůj notebook. Tahle stránka totiž umožnňuje vyšperkovat si i svůj notebook. Nikdy jsem si ho nevyšperkovala, ale díky nálepce Stop procrastinating, jsem spokojenější. Mnoho nálepek na notebook naleznete na stránkách Pixers.cz Toto heslo je přímo pro mě typické a výstižné, protože prokrastinuju neustále, proto doufám, že když tu nálepku budu mít čím dál více na očích, že s tím přestanu! Naproti postele mám tenhle nádherný citát. Můžu říct, že se cítím útulněji v pokoji a více motivovaná. Moje rada? Citáty, motivující slova a vše pozitivní, ať máte na očích.


Nedílnou součástí každého pokoje musí být fotky a všechny krásné vzpomínky, které jste prožili se svými kamarády a rodinou. Fotky si můžete vystavit do rámečků vedle postele nebo pověsit na zeď. Já mám fotky pověšené na provázku s kolíčky a je to krásné, protože když se ráno vzbudím, vidím všechno hned pozitivně. Kytičky a kytičky. Jsem milovním tulipánů a růží z Lidlu. Jsou levné. Koupíte je pouza za 50 korun a v pokoji vytvoří romantickou atmosféu. Těším se, až budou rozkvetlé tulipány na naší zahrádce, ale nejhorší je to, že jsem alergická. Nádherné dekorace seženete samozřejmě v Ikey - různé svíčky, svícny, květináče za velice nízkou cenu. Zbožňuju i dekorace z Pepca, které jsou až směšně levné - desky s citáty, vázy, polštáře, svíčky a mnoho dalšího. Nedávno jsem si koupila tuhle vázu, která mě stála pouze 29 Kč.V pokoji mám takový svůj malý koutek, kde mám věci, co nejvíc potřebuju. Je to vedle postele. Mám tu světýlka, kytaru a vystavenou šerpu Maturantky 2017. Nejvíce jsem ale spokojená s obrazy, co vidíte na obrázku. Opět jsou z e-shopu Pixers.cz, kde si můžete vybrat jak rámované obrazy tak obrazy na plexiskle, hliníku, na plátně, na PVC a ovšem složené obrazy i plakáty. Jsem doslova nadšená, protože takový styl jsem dlouho hledala, ale nemohla jsem najít. Vždycky jsem to obdivovala na stránkách Pinterest a myslela jsem si, že to je dostupné pouze v Americe. Určite mrkněte na e-shop a porovnejte sami. Prostřední obraz s pusinkama jsem si sama vyrobila. Stačí Vám pouze papír a hodně moc rtěnek a lesků stejné barvy. Já zvolila růžovou jakjinak. Vypadá to moc hezky a přitom je to jednoduché. Nápis Love jsem koupila v Asku za 300 kč a co se mi líbí, tak možnost dát si do srdíčka něčí fotku. U mě to stále bude Harry Styles. Miluju tuhle část svého pokoje.

Doufám, že jste se nechali inspirovat a do komentářů mi napíšete, jak si pokoj vyzdobíte Vy.