MAJÁLES & Šarm, jaro, v jednom kole a komplikace s Estoncem

25. května 2016 v 20:23 | Nelly Cadlenson |  Deník

Hlásím se po moc dlouhé době. Nechci se vymlouvat, že nemám čas, ale fakt ho moc nemám. Začala sezóna na Pastušce, a každý víkend pracuju. Moje kolegyně mi na pár týdnů odjela do nemocnice, takže přežívám, ale v pátek se konečně uvidíme. Jak bych měla začít. Asi od dubna. Společně s kamarádkou jsme se zúčastnily kosmetické soutěže Šarm, kde jsem byla modelkou a kamarádka mě líčila. Líčení a celkově kostým se jí moc povedl. Tématem byly latinské americké tance. Myslím, že se jí to moc podařilo a vyhrála 2. místo, za což jsem měla nesmírnou radost.

Do naší školy přijeli stážisté z Estonska a měla jsem na starosti je přivítat, provést je po městě a být jim na blízku. Můžu říct, že tolik zážitků jsem neměla ani se stážisty z minulého roku. No zkrátka nejsem tak dobrý navigátor, jak jsem si myslela. Celá skupina stážistů měli vášeň pro hudbu a jelikož si jeden kluk jménem Hans nemohl vzít svou kytaru, tak jsem mu ji na celý měsíc půjčila. Uzavřeli jsme dohodu, že já mu ji půjčím a on mi za to vymění a koupí nové struny, což moje kytara potřebuje jako sůl. Když chtěl ukázat nějaké inspirativní místa ve Znojmě, kde by mohl ,,vypnout" a hrát si na kytaru, tak jsem ho chtěla vzít na Kraví horu. Jenže jsem si spletla kopec a nakonec jsme se ocitli někde u břehu Dyje. Bylo to trapné, protože jsem polovinu věcí nevěděla. No a další zážitek posílání balíku do Estonska. To byla fakt třešnička na dortu. Hans posílal longboardy, které ale neměla zabalené, protože předpokládal, že mu to na poště zabalí. Jenže Česko že. Nemohl uvěřit, že si balíky musíme balit sami. Takže jako idioti jsme na poště balili longboardy do bublinkové folie. Nestačilo to a tak jsme šli hledat kartony. Před jedním obchodem jsme opět dobalovali balík jako dva bezdomovci, ale to nevadí. Jenom se všichni na nás dívali jako na zjevy, ale to vůbec nevadí. Byla sranda. Jenže jsem netušila, že to budou nervy. Na poště jsme museli neustále čekat, protože čekání je zde určeno čísly, které Vám vyjede ze systému. Pokaždé když jsme něco nevěděli, tak jsme museli čekat, až přijdeme na řadu. Na poště byli informování asi tak jako já. Vůbec. Můžu říct, že jsem byla šťastná, že jsme zrovna trefili na příjemné paní. Jsem zvědavá, jestli ten balíček tam vůbec dojde. Uvidíme. V práci je to jinak fajn. Sice chodí čím dál více lidí, ale zvládáme to. Chodí nám tam jeden pán, který se zajímá o osobní rozvoj, čakry, psychosomatiku a celkově duše člověka. Naposledy když tu byl, tak mi věnoval knížku Zrození k běhu. Daroval mi ji proto, že mám jednu nohu křivou a důvod? Mám totiž palec do boku a právě na palci závisí všechna naše stabilita. Chodím běhat bosá a tím si to spravím. Dále mi řekl, že mám suprová záda až na krrční páteř, kde mám usazený blok - strach a napětí. Jsem zvědavá, ale jeho přítomnost na mé působí tak, že život je jednoduchý a jediný, kdo ho komplikuje, jsme my sami.


Teď k majálesu. Nevím, ale nemám ráda tyhle akce. Nemám ráda moc lidí a hlavně když mám jít a všichni se na mě tlačí, tak to není příjemný. Jsem totiž jako slon v porcelánu, ale zvládla jsem to. Byl tam večer Ben Cristovao, ale vzhledem k tomu, že jsem se strašně dobře ,,vystajlovala", tak bych tu zimu asi nezvládla. S kamarádkami jsme se oblekly za nějaké historické postavy. Asi jediné. Nevadí. Konečně je venku krásně a stejně na kole nejezdím, protože si nechci zhoršit alergie a ekzémy. Musím ale zaklepat, že od té doby, co používám denně ostropestřec mariánský, jsem bez ekzému. Jsem za to nesmírně ráda, akorát teď mě trápí ucpaný nos, ale dá se s tím žít. Za pár dní mi končí škola a čeká mě praxe. Týden budu opět v cestovní agentuře a pak odlétám do Portugalska a nemůžu se dočkat. Jo a ještě jedna věc prodávám svou lásku - zrcadlovka Canon je na prodej. Prodávám ji, protože už mi jednoduše nestačí. Je vhodná pro začátečníky a přece jsem už trošku pokročilejší a chci opět víc. Jeden z velkých důvodů prodeje je ten, že nemá FULL HD VIDEO, a proto kvalita mých videií není zrovna nejlepší. Přemýšlím nad koupí Nikonu z pětkové řady. Chci experimentovat. Původně jsem chtěla Canon, ale ten Nikon chci vyzkoušet. Ve škole nám teď rozdělili maturitní témata a jsem šíleně ráda, že mi povolili téma Práce s psychicky narušenými lidmi z pohledu průvodce. Docela se na to vypracovávání, realizaci a písemnou zprávu těším. Jenže čtvrtý ročník bude šíleně těžký a jsem zvědavá, jak budu vše zvládat.

Nejsem si vůbec jistá, jak to skloubím s blogem, Youtube a cvičením. Nějak se s tím poperu. Jinak bych chtěla moc poděkovat Všem, kteří se dívají na má videa na YouTube. Nemohla jsem uvěřit, že během jednoho víkendu jsem dosáhla 2 tisíce odběratelů. Popravdě se nějak o tomhle tématu nevyjadřuju a ani se nerada o něm bavím. Jediný kdo se doma o tom baví, je můj brácha, který mi hlásí každou hodinu, kolik odběratelů už mám. Je to šílený a děkuji moc. Co se týče blogu, tak to žádný strach, na ten nedokážu zapomenout. Stejně se nejlépe cítím za obrazovkou, kde mě nikdo nevidí a já můžu napsat, cokoliv co chci. Mějte se moc krásně, užívejte jaro a žijte víc real.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Teplá Hanka Teplá | Web | 25. května 2016 v 21:21 | Reagovat

Pokud můžu doporučit, tak jdi do Canonu. Mají lepší řady než Nikon poslední dobou. A jestli chceš něco, aby ti to natočilo dobře video, mrkni po 70D nebo novém 80D. Já mám tu 80D a jsem naprosto spokojená! A když na to dáš 50tkovej objektiv, tak to bude perfekt! :)

2 Elly Elly | Web | 25. května 2016 v 21:46 | Reagovat

Tak snad to všechno zvládneš! Věřím ti a gratuluji k odběratelům:) A já se právě chystám na koupi nějakého kvalitního foťáku. Nepotřebuji hned zrcadlovku, ale něco lepšího, než kompakt, by se šiklo:)

3 Eli♥ Eli♥ | Web | 25. května 2016 v 23:05 | Reagovat

Tak ta kosmetická soutěž se kamarádce moc povedla, vypadá úplně jako Geischa :D fakt krásné. Nedávno jsme byli v Brodu nad Dyjí a bylo tam opravdu krásně, ale hrozně tam fouká. Co deláš za práci, že závisí na tvém palci? :O Páni, okamžitě se jdu kouknout na ten Vlog a dám ti hned odběr.

4 Natálie Natálie | Web | 25. května 2016 v 23:14 | Reagovat

tak vidíš, co se vše nedozvíš o svém těle.. :D jinak já taky takové velké akce nemám ráda.. už mě stačil že jsem povinně museli jít na majáles s km.. -_- mám strach z davu.. a to namalování je opravdu nádherné.. :) povedlo se jí to.. a ta stáž do portugalska.. to musí být suprovní.. :) a pokaždé jsem v šoku z toho jaký máš pořádek v pokoji.. jako u mě je to teď jak po výbuchu :D

5 S-hejvi S-hejvi | Web | 27. května 2016 v 22:09 | Reagovat

Museli jste si to skvěle užít, viděla jsem i vlog, který mě stejně jako všechna tvá videa moc bavil :) Krásné fotky! :))

6 cincina cincina | Web | 5. června 2016 v 22:51 | Reagovat

Wow, návštěva až z Estonska!:) No co, trapas se někdy stane:D Určitě jste se ale dobře bavili:D

7 Firemní taška Firemní taška | E-mail | Web | 18. června 2016 v 9:04 | Reagovat

Super video, gratuluji k odběratelům :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama