Duben 2016

FOOD INSPIRATION: Snacks

26. dubna 2016 v 16:15 | Nelly Cadlenson |  Lifestyle, recipes, lose weight

Svačina je nedílnou součástí každého zdravého jídelníčku. Je vhodné svačit 2x denně (já i víckrát). Rozděluji si svačiny na dopoledne a pak odpoledne. Celkově mám radši sladší jídla než slané. Ráno si vždy dopřávám něco sladkého, ale odpoledne najíždím už na zeleninu a slanějsí jídla. Svačina má funkci ,,vyplnit" žaludek před většími chody jako je oběd nebo večeře. Bylo by fajn, kdybyste se svačili v menších porcích. Přináším pár tipů, které Vás doopravdy zasytí. Sama dobře vím, když zvolím ,,špatnou" svačinu, tak mám akorát větší hlad. Když si dám na svačinu něco z pečiva, pro můj jazyk je to jako jídelní droga a nedokážu přestat myslet na jídlo, proto volím radši lehčí potraviny, které zasytí dokonce i na 3 hodiny. Mezi ně určitě patří ananas, smoothie, žitný chléb s avokádovou pomazánkou, jablko s lučinou nebo cottage s knäckerbrotem. Poslední dobou ujíždím na špenátovém smoothie, které si kombinuji buď s banánem, kiwim nebo jahodami. Je to vynikající kombinace. Pokud Vám to nebude připadat sladké, použijte agávový sirup. Co mi ale nejvíc chutná je matcha puding, který si připravíte jako normální puding akorát místo cukru přidávám javorový nebo agávový sirup. Všechno koupíte ve zdravé výživě. Puding mě stál 25 kč za sáček a agávový sirup se pohybuje okolo 100 kč.Na avokádovou pomazánku budete potřebovat:
- avokádo
- stoužek česneku
- cibule
- lučina (Palouček - koupíte v Lidlu)
- sůl
- pepř

Je to úplně výborná pomazánka, která chutná jako česneková, ale jedná se o zdravější variantu. Nejprve si oloupejte avokádo, vyjměte pecku a rozdrťte vidličkou v misce společně s jemně nakrájenou cibulí, česnekem, lučinou, špetkou soli a pepře. Určitě se vyvarujte rohlíkům a dejte si raději žitný chléb nebo knäckerbrot. Pokud musíte mít něco ,,co křupe", vsaďte na knäckerbrot.
Začala jsem natáčet na YouTube a mé videa se budou týkat především zdravého životního stylu. Určitě budu ráda, když se podívate na mé videa. Jako ochutnávku Vám sem přidávám video o mém hubnutí.

NATÁČÍM NA YOUTUBE - ODEBÍREJ TADY
Nákupy za březen

15. dubna 2016 v 17:00 | Nelly Cadlenson |  Ostatní


Dress - New Yorker // Leather jacket - Orsay // Makeup -L'Oreal// Concelear - Catrice // Lipstick - Miss sporty // Scrapbook - KIK

Co zbožňuji na klucích

10. dubna 2016 v 14:49 | Nelly Cadlenson |  Ostatní

Nejsem ten typ holky, který by řešil nějakého kluka společně s kamarádkami. Nesnáším shluk holek, které hodnotí kluky, jak mají dokonalý zadek nebo vlasy. Nepadá mi brada z pěkného kluka. Kochám se většinou v duchu, ve svém soukromí. Ráda bych se s Vámi o nějakých mých klučičích slabostech podělila a věřím, že se ke mně přidá možná pár holek.
Jedna z nejdůležitějších a nejpřitažlivějších věcí na klucích jsou pro mě vystouplé žíly. Asi jsem divná, ale koukám se hodně na ruce od prstů až po loket. Trpím asi nějakou úchylkou nebo co. Něco mě přesvědčuje, že dotyčný kluk není už žádné malé děcko, které neví, co chce. Připadají mi mužské. A navíc se podle vystouplých žil pozná, jestli je naštvaný a v jakém je rozpoložení.
Husté delší hnědé vlasy jsou pro mě stoprocentně TOPKA. Prohrábnout se v hustých vlasech při žhavém líbání musí být něco neuvěřitelného. Já nevím, ale blonďáků se šíleně bojím. Připadají mi nebezpeční. Líbí se mi, když kluci s delšími vlasy nosí culík. Je to roztomilý a hlavně odlišné od ostatních kluků, což oceňuji. Stejně tak jsou pro mě důležité velké oči. Je mi jedno, jestli modré, hnědé nebo zelené. Nejvíc ale věřím hnědým očím, ale u modrých mám problém s důvěrou. Co ale oceňuji, je to, když se Vám kluk dívá zhluboka do očí, i když není opilý. Když jsem ještě u těch očí, tak se mi například šíleně líbí neobvyklé kombinace jako modré oči a tmavě hnědé vlasy nebo hnědé oči a blonďaté vlasy. Dále pak se mi neskutečně líbí vystouplé lícní kosti. To je pro mě asi nutnost.
Asi jako každý kluk zbožňuje na holkách dlouhé nohy a pevný zadek, a to stejné požadují holky od kluků. Myslím, že by kluk měl být určitě vyšší jak holka, i když mně by to nevadilo, ale já bych se dostávala do pozice ,,ochránkyně", a tak bych se necítila být v bezpečí, ale musela bych ho chránit já. Zase na druhou stranu nesnáším, když je někdo vyšší jak já, protože pak si zase připadám podřízená tomu člověku.
Důležité je i oblečení toho kluka. Popravdě nejsem moc zastánce sportovního stylu. Mám ráda elegantní styl. Když nosí košile, skinny jeans, polo trička a boty, které nejsou značky Adidas, Nike a Vans, tak to je pro mě muž. Připadá mi, že
to nosí už každý. Nemám ráda, když kluci nosí tepláky
velikosti XXL. Tihle kluci jsou hubení a nechápu, proč svou
postavu schovávají v takových pytlech. Miluji, když nosí obleky nebo brýle. Připadá mi, že jsou tak inteligentní.
Jedna z nejroztomilejších věcí, které mě rozesmějí a já roztaji, jsou ďolíčky v tváři a na bradě, když se kluk směje. Takový kluk mi připadá hned sympatický a stejně tak to cítím i tehdy, když se kluk neustále červená v tváři.
Co se týče charakteru kluka, tak mám ráda kluky, kteří ode mě nikdy nic neočekávají a jsou féroví. Mám ráda, když vědí, co chtějí a hlavně se nechovají jako malé miminka. Tím myslím, že mluví jasně, neuráží se za každou blbost a neberou život jako jednu velkou jízdu.
Co je ale nejvíc sexy, je to když je úplně jiný jak ostatní. Nedělá nic podle někoho a jede sám za sebe. Nepotřebuje tlupu kamarádů ani nikoho, aby byl šťastný. Nechá holku, aby se také snažila a nedvoří se jí. Nemá strach mluvit o svých citech. Nehraje si na někoho jiného ani na pana Drsňáka. Hlavně když je sám sebou. To by bylo asi vše, co zbožňuji a byla bych ráda za komentář od holek, jak to mají ony.