VALENTÝN SPECIÁL: Co si každá holka přeje, aby se stalo?

14. února 2016 v 14:00 | Nelly Cadlenson |  Ostatní

Každá z nás má nějaké své romantické představy, které by si přála, aby se staly. Samozřejmě, proto milujeme romantické filmy, kde je všechno tak pravdivé. Vždy všechno končí typickým happyendem. Je to láska až do smrti. Muži v těchle filmech přesvědčují svou lásku slovně, o tom jak je dokonalá a jak ji miluje. Dneska se bohužel setkávám s tím, že nám to spíš druhý napíše než řekne do očí, jelikož má strach, jak bychom zareagovaly. To je pochopitelné.
Protože jsem otevřená a upřímná, tak bych Vám řekla, po čem toužím já a myslím, že se ke mně přidá dalších pár holek, které to mají stejně. Pro některé kluky to může být inspirace, jak zapůsobit na opačné pohlaví. A jelikož je sv. Valentýn a já jsem sama, tak si nezadané pojďte nadlábnout sladkým a zasnít se mnou ...


1) Přiražení ke zdi

17 again, kiss, and couple image

Asi to každá známe, když se ponoříme do svých představivostí. Jdeme večer se svým skoro přítelem. Teprve se oťukáváte, ale víte, že jste pro sebe jako stvoření. Aspoň v ten moment. Jenže Vás začne popichovat a utahovat si z Vás. Abyste jeho trik podpořila, tak schválně děláte uraženou, nesouhlasíte a odporujete, abyste ho vyprovokovala. On se samozřejmě chytne a chce mít pravdu on, a tak nejjednoduší způsob jak nás umlčet je to, když nás hrubě přirazí ke zdi a umlčí polibky.


2) Polibek v dešti


gif, Nina Dobrev, and ian somerhalder image


3) Být jeden den chlapem


Nevím, jak to mají ostatní holky, ale já bych jeden den chtěla být chlapem. Chtěla bych totiž poznat, jak moc bolí to, když Vás někdo kopne do koulí. Taky bych si chtěla sednout na gauč, roztáhnout nohy co nejdál od sebe a sledovat ženy, jak se krčí s nohou přes nohu vedle mě. Jo to by bylo luxusní! A taky bych se dívala na porno a svedla bych to na to, že jsem kluk. Oblekla bych se do skinny jeansů a bílé košile, protože to by ostatní ze mě spadly na prdel, jelikož by ze mě sálala mužnost. Koupila bych růže a rozdávala je každé starší dámě na ulici. Flirtovala bych s každou, která by se mi postavila do cesty.

4) Nečekané překvapení

Nepotřebujeme velké dary, abychom Vás ještě víc milovali. Nepotřebujeme ani nic hmotného. I pugét tulipánů z Lidlu za 50 Kč uvítáme, když je nám darujete bezdůvodně. Ohňostroj věnovaný pro nás, masáž, vyzdobený byt nebo teplá koupel se šampaňským ( u mě spíš džus) a všude samé svíčky. Tímhle nám uděláte rozhodně větší radost, něž hmotnou věcí, kterou sice využijeme, ale časem nás omrzí. Zážitek si neseme do hrobu.

5) Cítit se rovnocenně a bezpečně

Nevím, jak ostatní ale já nesnáším, když za mě někdo něco platí. Podle nějakého si řádu (existuje něco takového?) by měl kluk holce platit večeře, kina a všude, kam jdou spolu. Jenže nejsem toho zastánce. Holka se může cítit podřazeně a jako kdyby pak toho kluka musela poslouchat. Proto jsem pro, když jednou zaplatí kluk a podruhé holka.
Dále vyžadujeme to, že když se cítíme smutné nebo máme strach, máme rameno, kam se můžeme schoulit. Víme, že neradi řešíte něco, co se nedá vyřešit. Bohužel máme tu tendenci vše komplikovat a rozebírat, právě proto nás první máte vyslechnout a pak utěšit způsobem jaký Vám přijde nejvhodnější.

6) Vysvobození od svého idola


Další romantická scénka jako z filmu. Jsi na diskotéce a moc dobře se bavíš. Někdo se ale snaží získat tvoji pozornost tak, že tě zezadu chytí za boky a táhne tě k sobě. Ten člověk ti je odporný a odtrhneš se. Jenže si nedá pokoj a stále tě obtěžuje. Najednou se objeví tvůj idol, který toho nadrženého chlápka odrovná svými svaly. Tvůj idol se vrací k tobě a hlídá si tě, aby se žádná taková situace už nestala.

7) Divoké chování

couple, black and white, and cuddle image

Typické znaky a chování bad boye mě moc nepřitahuje. Nesnáším alkohol, kouření ani drogy. Fascinuje mě spíš drzé a hrubiánské chování, dvojsmyslné narážky nebo absolutní nezájem. Když se chováme jak malé holky, tak nás krotí svými pohledy. Občasné hádky, křik a sevření za paži není podle mě na škodu. Spíše to beru jako posílení vztahu.


8) Vidět snahu u partnera

Je krásné, když se ráno vzbudíte a cítíte vůni linoucí se z kuchyně. Zvědavě se odplížíte do místnosti, kde Váš miláček připravuje snídani - smažená vajíčka smažené JEDINĚ na kokosovém oleji s petrželkou a čerstvým chlebem. Vše Vám naservíruje pěkně pod rypáček jako princezně. Nebránily bychom se ani tomu, kdyby nám přítel vařil a samozřejmě bychom ho stále chválily, a to hlavně proto aby si udržel motivaci. Tohodle bych si vážila. Stejně jako toho, kdyby si někdo pamatoval to, co říkám. Chápu, že mužská mozkovna není na tyhle věci, ale bylo by to doopravdy pohádkové.9) Chlapa, co umí vařit

Jak jsem zmínila v předešlém bodu, tak otevíráme náruč těm, co umí vařit. Pro některé je to blbé, ale podle mě by měla být domácnost rozdělena tak, aby všichni v rodině dělali něco a né jenom jeden(žena). Jelikož muž má práci a žena má práci, proč by se ona měla namáhat ještě doma? To je jako jít z jedné práce do druhé práce. Domov má být místo, kam si chodíme odpočinout a cítíme zde pochopení a lásku, takže děti zaměstnat, sebe zaměstnat a manžela poslat do kuchyně. To by bylo hodně luxusní!


10) Dobrodružství

Jet na roadtrip okolo USA, meditovat na Bali, udělat si romantický víkend v Paříži, proplout velkoměstem New York, opalovat se na Floridě, zúčastnit se karnevalu v Rio de Janeiru nebo jít společně na RAINBOWRUN do Brna. Na tom nezáleží! Hlavně stále něco podnikat a nenechat si volný čas propadnout mezi prstama. Vše zachytit foťákem a vzpomínat na to až do konce života. Sním asi moc že?


11) Být pro něj jediná

Tohle je docela těžké občas. Být pro někoho ta jediná, ta pravá, za kterou půjde kdykoli mu bude nejhůř, je nejkrásnější pocit na světě. Málokdy to ale je na celý život, jelikož se hodně stává, že se vytratí důvěra. My si ale budeme představovat situace, kdy byl náš přítel na dně a potřeboval nás. Dělá nám dobře to, že můžeme pro něj něco udělat a on si toho váží.

12) Ztroskotat se svou láskou na ostrově

Nevím jak u koho, ale tohle byl můj největší sen. Jen tak najednou vypadnout z lodi jako Ema a Dean a ztroskotat na ostrově bez internetu, elektřiny, lidí, jenom Vy a On. No není to nádherný? Odmysleme si to, že nemáme co jíst ani co pít, to přenecháme na partnerovi, který snad na něco přijde. Jste tu jen on a vy a nikdo jiný, kdo by se Vám snažil narušovat vztah. Žádné lehké dívky Vašeho partnera nelákají k pohledům. Musíte mu stačit jenom Vy, takže nemusíte mít strach z toho, jestli máte velký nos nebo malá prsa. Nemá na výběr.


13) Nenávist vs. láska

Z nenávisti se stává láska. Slyšeli jste to už? Nenávidíme člověka, který má přesně takové vlastnosti, které nemůžeme vystát. Svým chováním nás irituje do nepříčetnosti. Snažíme se vždy nad jeho chováním zvítězit a zachovat chladnou hlavu. Bohužel to nepomáhá a pomalu si uvědomujeme, že nás vlastně přitahuje. Hádáme se s ním a pravdu musíme mít vždy my! Všem ale tvrdíme, že ho nenávidíme. Šíleně nás přitahuje.

14) On a kytara

Je krásný letní večer. Začíná být zima. Obloha tmavne a je zasypaná hvězdami. Slyšíme praskání ohně. Najednou nám naše láska dá svoji mikinu, aby nám nebyla zima. Jelikož jsme unavené, tak vezme svou kytaru a zazpívá nám ukolébavku, která nás ale neuspí, protože budeme zahlceni úžasem jeho talentu. Umělci jsou boží!A to by bylo asi vše. Pokud je ještě něco, co byste holky rády doplnily. Pište do komentářů, ať mohou pánové čerpat inspiraci a pokusit se splnit něco z našich přání! Děkuji
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | E-mail | Web | 14. února 2016 v 15:49 | Reagovat

Pěkný článek a ještě peknější obrázky!! :)
Wendy💋

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 14. února 2016 v 16:29 | Reagovat

Se všemi body musím naprosto souhlasit, ale bože co mi to děláš!? Takové dobroty a ten dortík, to je nádhera! :D :)

3 Beauty by K. Beauty by K. | 14. února 2016 v 16:32 | Reagovat

Tak musím říct, že většinu těchto věcí už máme s přítelem za sebou, až na tu kytaru a ztroskotání na ostrově :D
<a href="http://blogbeautybyk.blogspot.cz/">Beauty by K.</a>

4 MNERAD MNERAD | E-mail | Web | 14. února 2016 v 18:15 | Reagovat

ááá :-D být na jeden den chlapem je můj sen už od malička :-D

www.mnerad.com

5 Taychi Taychi | E-mail | Web | 14. února 2016 v 19:27 | Reagovat

Hah :D Hezký článek. Přirážení ke zdi mám moc ráda a nemusí to zrovna být jen někdo nový, popravdě by neměl, ale narovinu se přiznávám, že se mi to stalo i s kamarády, a to jsem již pět let zadaná. Ale i s přítelem. Protože obecně líbání je moji slabostí. Nemusím ani kluka dostat do postele, stačí mi jenom líbání :-D Kromě líbání v dešti, to je mi většinou docela kosa. Ale asi to má něco do sebe. :) Být na jeden den klukem bych chtěla hlavně kvůli tomu, abych se pomilovala s nějakou půvabnou a milou slečnou. Nečekaná překvapení mám ráda, i když se občas zdají docela nešťastná(třeba kytky a svíčky. Nesnáším řezané květiny a svíčky v pokoji, protože mě z toho světla bolí hlava.). Rovnocennost je podle mě základ vztahu, pokud to není rádoby jsme stejní, ale seš chlap, musíš vždycky za mě platit. Hah, vzpomínám si, když na mě skoro vyjel jeden chlap na zastávce a jeden neznámý mladík se mě zastal. Divoké chování, jaké popisuješ (drogy, ožírání se a kouření je fakt hnus) je prostě libost!  Dobrodružství a vaření -mmm, miluju! A pak samo o sobě je hraní na kytaru, byť to jsem nikdy nezažila. Jenom na ukulele nebo na akordeon. Je fakt sranda, když je nahej a zakrývá se jen ukulele nebo akordeonem a u toho zpívá. :-D
Takže ses mi trefila do hodně věcí, ačkoliv jsem to nečekala. Protože vždycky, když někde vidím KAŽDÁ HOLKA, předem jsem skeptická.

6 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 15. února 2016 v 1:45 | Reagovat

Booože, to je krásný článek a ty fotky, dobrůtky, ách.  Jsi mi hrozně moc sympatická. :******

7 Monica. Monica. | Web | 16. února 2016 v 11:59 | Reagovat

Kytara. Bože, kytara. ♥
Strašně skvělej článek! :) Naprosto ve všem souhlasím a už mě nenapadá nic, co bych doplnila. A naprosto skvělé fotky! :3

8 Dominique Dominique | Web | 16. února 2016 v 17:32 | Reagovat

Moc krásné a upřímně musím říct, že v mém partnerovi mám úplně všechno..Teda až na tu kytaru, my preferujeme piano :D

9 Elly Elly | Web | 16. února 2016 v 17:39 | Reagovat

Tý jo, nad těmahle věcma jsem snila:) Myslela jsem, že vztahy jsou takové, jako ve filmech:) Občas ano, občas ne...:)

10 Blogerka Klárka Blogerka Klárka | 16. února 2016 v 17:46 | Reagovat

Parádní ☺ Jsi krásná, hezky píšeš a ve většině se s tebou shodnu :3

11 Ellí Ellí | Web | 16. února 2016 v 19:05 | Reagovat

To zní jako naprosto dokonalý vztah, hotová pohádka! :D Ale bylo by moc fajn něco takového doopravdy prožívat. Když člověk narazí na toho správného, život se hned přehoupne do úplně jiné, lepší dimenze :-).

12 cincina cincina | Web | 16. února 2016 v 19:18 | Reagovat

Já si myslím, že tímhle článkem si vystihla přesně ty situace, které dívky chtějí:)
Neříkám, že bych z tohohle seznamu chtěla úplně všechno, ale tak dobrou polovinu určitě:D
A co bych chtěla nejvíc? Polibek v dešti a přiražení ke zdi:) ♥

13 Kristýn Kristýn | Web | 16. února 2016 v 19:21 | Reagovat

Jsi strašně krásná a sympatická :)
Máš úžasné články :)
Já Valentýn neslavím, neberu tojao svátek, zastávám pravidlo, že láska by se měla vyznávat každý den, je jen jeden v roce, tohle říká každá holka, já vím a každou z nás taky potěší, když od přítele něco dostaneme,já dostala růžičku, strávili jsme spolu další krásný den a byla jsem šťastná, tak jako každý den, když jsme spolu :)♥
Ty body jsou opravdu jak z amerických filmů, ale tak to v reálném životě bohužel nechodí..

14 Calistka Calistka | Web | 16. února 2016 v 20:11 | Reagovat

Moc pěkný článek, sice bych ho zařadila mezi takové klasiky, ale hrozně se mi líbí, jak jsi všechno vystihla a napsala! :)

Fakt super a moc, moc krásné fotky! :)

15 Chloe. Chloe. | Web | 16. února 2016 v 21:54 | Reagovat

Na většině se shodneme.
Romantické. Moc se mi článek líbil.
To je hodně dlouhá doba co mě článek tak hrozně bavil. ♥
Super Nelčo!

16 Lamič Lamič | E-mail | Web | 17. února 2016 v 21:02 | Reagovat

Hezký článek. Líbí se mi, že je to takové správně upřímné a zároveň si to nehraje na víc, než co to je.

A poznámka - kopnutí do koulí? Vážně?! To nechceš :-p

17 Lenuš Lenuš | Web | 18. února 2016 v 17:44 | Reagovat

S tím být na den klukem, tím jsi to naprosto trefila :) :P

18 Kája Kája | Web | 19. února 2016 v 14:14 | Reagovat

Jéé, to je krásný článek! Moc se mi líbí! :-) Krásně jsi to napsala a vystihla za nás všechny.
Já bych si speciálně určila přála ze všeho nejvíc být chlapem. A to ne jen na jeden den. Klidně na delší dobu a hlavně v tom období, které holky, tak moc nesnáší. :D Asi víš, na co narážím.. Ale třeba takovou snídani do postele bych od přítele (kdybych nějakého měla :-D) rozhodně neodmítla.

19 Ellen Dee. Ellen Dee. | Web | 20. února 2016 v 15:45 | Reagovat

Musím s tebou jen souhlasit, s některými body míň, s některými víc. :-D jasný vítěz je 3. bod. pobavilo mě jak jsi to napsala, ale jo, je to pravda :D
1, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14 ❤

20 *Michelle* *Michelle* | E-mail | Web | 20. února 2016 v 23:18 | Reagovat

Super článek, moc jsi mě pobavila tou částí "být na jeden den chlap" :D
btw máš moc hezký blog :-)

21 Xira Xira | Web | 4. března 2016 v 13:05 | Reagovat

U gifu "přiražení ke zdi" máš tedy opravdu velkou představivost s tím, že by to tak doopravdy fungovalo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama