Srpen 2014

Recenze: Kosmetika AVON #1

30. srpna 2014 v 6:00 | Nelly Cadlenson |  Recenze

1. Šampon na poškozené vlasy
2. Kondicionér na poškozené vlasy
3. Olejový sprej na tělo

V poslední době jsem si docela oblíbila kosmetiku od AVONU, jelikož moje teta pracuje v AVONU, tak si hodně často objednávám různé produkty. Nedávno jsem dostala šampon a kondicionér na poškozené vlasy.
ZOO Jihlava [6.08. 2014]

19. srpna 2014 v 18:22 | Nelly Cadlenson |  Fotografie


OOTD: jungle

13. srpna 2014 v 7:30 | Nelly Cadlenson |  Outfity

Shirt - New Yorker// Trousers - New Yorker// Shoes - F&F// Handbag - H&M


Omlouvám se za málo fotek a že nejsou tolik kvalitní, jelikož jsme neměli čas.10.8. - Mám toho dost!

10. srpna 2014 v 20:15 | Nelly Cadlenson |  Deník

Zdravím. Zase jsem tu, abych přispěla do rubriky Deník. Co se vlastně stalo ? Tak celé prázdniny se jen tak poflakuju. No i když! Jezdím hodně často na kole a taky hodně jím. A to je velkej problém. V úterý jsme byli v Jihlavě v ZOO po 2 letech. Mají tam nové pavilony, které tam před 2 lety neměli. Popravdě mě moc zvířata nezajímala. Spíš jsem vymýšlela, kde všude bych mohla rodiče vyfotit. V ZOO jsem potkala i spolužačky ze školy. To byla fakt strašná náhoda. Cestou domů jsme se zastavili v Mekáči, protože brácha je neoblomný. Pořád do nás klavíroval, abychom tam zastavili. Já jsem si nakonec dala jenom mé oblíbené McFlurry s jahodovou polevou a KitKatem. Já bych se toho mínila fakt užrat. Za 2 dny, tedy v pátek, jsme jeli zase na Vranov. Jeli jsme lodí Viktorie 50 minutovou plavbu. Příroda ve Vranově je fakticky dokonalá. Tady je pořád, co objevovat. Celou cestu jsem nepustila foťák z ruky. Všechno mělo smysl zachycovat. Naobědvali jsme se v restauraci U Vodnáře, která je doopravdy skvělá. Jídlo bylo delikátní. Měla jsem kuřecí prsa na másle a brambory. Fotky z Jihlavy a Vranova čekejte, až příští týden, protože dnes je to šílený fofr. Chystáme věci na Slovensko, protože zítra ráno vyrážíme. Stávat v 5 hodin, to mě asi zabije. Nejhorší je to balení. Mám pořád strach, že jsem něco zapomněla. Teď jsem se zrovna dozvěděla, že bráchovi chybí jedna důležitá věc. Jo. Začíná to královsky. Asi přednastavím jeden článek a víc toho fakt nestihnu. Tak se nezlobte a užívejte si prázdniny. Už se šíleně krátí a mě to přívádí k šílenství...Jak si pořádně užít prázdniny?

7. srpna 2014 v 12:10 | Nelly Cadlenson |  Návody/Tutoriály

Prázdniny jsou v plném proudu, zbývá jenom necelý měsíc do konce a ty neustále sedíš u počítače prohlížejíc si fotky na Instagramu, jak si je všichni náramně užívají. Přináším ti pár tipů, co dělat o prázdninách.


Praha [18.7. 2014]

5. srpna 2014 v 8:00 | Nelly Cadlenson |  Fotografie


Recenze: Maybelline, Rimmel & Carmex (letní kosmetika)

2. srpna 2014 v 16:37 | Nelly Cadlenson |  Recenze

Léto je v plném proudu a určitě navštěvujete koupaliště, bazény, různé plovárny a ti štastnější dokonce moře. Přináším ti zde recenzi na pár produktů, které by ti neměli chybět v tém MUST HAVES FOR SUMMER.

Maybelline Colossal Volum Express Waterproof


Na téhle voděodolné řasence se mi moc líbí, že doopravdy, když se potopíte pod vodu, takvydrží. Samozřejmě, když si budete žmoulat oči, tak si ji snadno rozmažete. Dále se mi líbí celkový vzhled řasenky, tak jako všechny řasenky Colossal. Za řasenku jsem utratila 150 kč a myslím, že investice byla velmi užitečná hlavně teď v tomhle období. Neslepuje vůbec řasy. Jediné co bych téhle řasence vytkla je, že nedodává objem.
Cena
Neslepuje
Voděodolná
Kartáček
Design

Objem
HustotaCelkově řasence
dávám
4/5


Rimmel Scandal eyes kajal
Barva
Výdrž
Design
Cena


Moje první voděodolná tužka na oči a myslím, že jsem šáhla velmi dobře. Nejen, že je dobře voděodolná, ale i po té co vylezete z bazénu Vám, až 5 hodin vydrží. Moc jsme si ji zamilovala i co se týče barvy, protože je to doopravdy sytá černá barva. Stála mě myslím něco okolo 120 kč.

Carmex - balzám na rtyKonzistence
Vůně
Ošetřuje
Chladí
Vzhled

Tenhle žlutý balzám, kterým někdy může připadat lepidlo, je hodně perfektní, protože nejen, že krásně voní, ale ošetřuje rty. Hodně často mám koutky, ale Carmex mi vždy pomůže. Má v sobě mentolovou vůni, takže ta krásně zklidňuje. V ČR se myslím ještě neprodává. Já jsem ho totiž dostala od tety. Líbí se mi, že zároveň na rtech vypadá jako průsvitný lesk, ale zároveň ošetřuje.

JAKÉ PRODUKTY POUŽÍVÁŠ TY NA LÉTO?